انتشارات استادیار وابسته به موسسه تحقیقاتی و مشاوره دانشیار
موقعيت در سايت :: Skip Navigation Linksوب سايت انتشارات استاديار > درباره ما   | پنج شنبه، 30 شهريور 1396درباره ما
  معرفي انتشارات
  درباره موسس انتشاراتنحوه چاپ كتاب توسط انتشارات استاديار


 


معرفي انتشارات...

انتشارات استادیار گروهی است از عده اي كارشناس و اساتيد دانشگاه، كه كوشش و فعاليت آن در حوزه هاي تحقيقاتي، آموزشي، مشاوره، برگزاري همايشهاي مختلف و انتشار كتب و فيلم هاي آموزشي بر حسب مورد و ضرورت مي باشد.. لذا این گروه اهداف و رسالت خود را در انجام كليه زمينه هاي علمي كاربردي جهت ارتقاء سطح شناخت و دانش مديران و كارشناسان سازمان هاي توليدي و خدماتي و همچنين محققان و دانشجويان دوره هاي دكتري و كارشناسي ارشد مي يابد.
بنابراين در راستاي نيل به چنين اهدافي است كه اين انتشارات توانسته است با برنامه ريزي هاي منسجم و به هم پيوسته اي كه تدارك مي‌نمايد. نقش خود را بخوبي ايفا نموده و اين خود موجب مباهات و افتخار اين گروه مي باشد.
با عنايت به اينكه به استناد قرارداد في مابين با موسسه كار و تامين اجتماعي، كليه برنامه هاي خود را با همكاري و تشريك مساعي و نظارت كامل آن اجرا مي نمايد. لذا خود را به نحوي در اجراي برنامه‌هاي موسسه کار و امور اجتماعی سهيم دانسته و اين خود براي گروه ما افتخار انگيز است.
با توجه به مطالب فوق و با توجه به اينكه اساتيد و كارشناسان و همكاران توان بالقوه عظيمي در جهت نشر و اشاعه دانش، بينش و تحقيقات خود دارند، لذا با بهره گیری از این نيرو در جهت اشاعه و نشر دانش نوين در ارتباط با نيازهاي اجتماعي در سطوح مختلف سني نموده است و انتشارات استاديار را در سال 1379 تاسيس گردانيد كه اين نهاد در طول فعالیت خود در اين جهت قدم هاي مثبتي را برداشته است.
اميد است با اين اشاره مختصر توانسته باشيم دامنه فعاليت و همچنين آمال به خدمت وافق فكري همكارانمان را در ذهن علافمندان به فعاليتهاي علمي، تحقيقاتي و آموزشي ترسيم و اهداف بلند مدت اين انتشارات را كه در جهت گسترش و اشاعه دانش و بينش اجتماعي مي باشد به تصوير كشيم.


با تقديم احترام و آرزوي موفقيت
دكتر فريدون كامران


 
کليه محصولات فرهنگي در سايت فروشگاه با هولوگرام وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي به فروش میرسد و کليه قيمتها درج شده در سايت بروز ميباشد.


  سبد خرید

  تعداد 0 عدد
  مبلغ كل 0 ريال

      ليست سفارشم!پیگیری سفارشبا اطمینان خرید کنید!سامان پارسيان اقتصاد نوين كشاورزي ملت

پاسارگاد صادرات صنعت و معدن سينا توسعه صادرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات استادیار است. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده
در اين وب‌سايت با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد. طراحی و توسعه
  گروه فناوری اطلاعات رکورد