انتشارات استادیار وابسته به موسسه تحقیقاتی و مشاوره دانشیار
موقعيت در سايت :: Skip Navigation Linksوب سايت انتشارات استاديار > درباره ما > فعاليت هاي مشاوره‌اي   | پنج شنبه، 30 شهريور 1396درباره دانشیار
  فعاليت هاي آموزشي
  فعاليت هاي پژوهشي
  فعاليت هاي مشاوره‌اي
  برگزاري همايش ها

  درباره موسسنحوه چاپ كتاب توسط انتشارات استاديار


 


فعاليت هاي مشاوره‌اي...

با توجه به اينكه موسسه تحقيقاتي ، انتشاراتي و مشاوره عالي دانشيار از همكاري صميمانه و ارزشمند اساتيد با تجربه و توانمند در رشته هاي مختلف برخوردار مي باشد و با عنايت به اينكه تعميم دانش و بينش و تنوير افق فكري افرادي كه به انتظار دريافت كمك فكري دست نياز به سوي اين موسسه دراز مي كنند ، از اهداف بلند مدت اين موسسه مي باشد. لذا فعاليت هاي مشاوره اي موسسه را در كليه زمينه هاي اقتصادي ، اجتماعي ، روانشناختي ، مديريتي و تحقيقاتي به شرح زير به استحضار مي رساند :

مشاوره اجتماعي و روانشناختي به كليه افرادي كه در جستجوي رفع مشكل اجتماعي و رواني خود مي باشند.
مشاوره آموزشي به دانش آموزان و والدين آنها.
مشاوره اقتصادي و مديريتي به روساي سازمان هاي توليدي و خدماتي و كساني كه قصد سرمايه گذاري و انجام فعاليت هاي اقتصادي دارند.
مشاوره به مديران كارخانجات و ساير سازمان ها جهت رفع مشكل و معضلات مديريتي و اداري - مالي خود.
مشاوره علمي در زمينه هاي تحقيقاتي به كليه دانشجوياني كه در سطح كارشناسي ارشد و دكترا مشغول نگارش رساله تحصيلي خود مي باشند.
ارائه خدمات مشاوره اي به كليه محققيني كه در حال انجام پروژه هاي تحقيقات توصيفي ، پيمايشي و ميداني مي باشند.جهت تعيين وقت مشاوره با شماره تلفن 88009334 021 تماس حاصل فرماييد. 
کليه محصولات فرهنگي در سايت فروشگاه با هولوگرام وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي به فروش میرسد و کليه قيمتها درج شده در سايت بروز ميباشد.


  سبد خرید

  تعداد 0 عدد
  مبلغ كل 0 ريال

      ليست سفارشم!پیگیری سفارشبا اطمینان خرید کنید!سامان پارسيان اقتصاد نوين كشاورزي ملت

پاسارگاد صادرات صنعت و معدن سينا توسعه صادرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات استادیار است. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده
در اين وب‌سايت با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد. طراحی و توسعه
  گروه فناوری اطلاعات رکورد