انتشارات استادیار وابسته به موسسه تحقیقاتی و مشاوره دانشیار
موقعيت در سايت :: Skip Navigation Linksوب سايت انتشارات استاديار > شرايط تخفيف   | پنج شنبه، 30 شهريور 1396
نحوه چاپ كتاب توسط انتشارات استاديار


 


شرايط فروش...

شما با ثبت سفارش آنلاین می‌توانید به سرعت کالای خود را بر اساس شرایطی که خود تعیین می‌نمایید اعم از پیک موتوری برای شهر تهران، پست یا باربری دریافت نمایید. در هنگام ثبت سفارش ئیش فاکتوری برای شما صادر می‌گردد که در آن تاریخ انقضاء ذکر گردیده است. بدیهیست پرداخت مبلغ به یکی از طرقی که شما انتخاب نموده‌اید همانند پرداخت آنلاین، واریز به حساب و یا پرداخت از طریق روش کارت به کارت بانکی می‌بایست قبل از تاریخ انقضاء پیش فاکتور انجام گردد زیرا در زمان انقضا فاکتور به صورت خودکار باطل شده و سفارش کان لم یکم تلقی می‌گردد و شما در صورت درخواست کالا می‌بایست پیش فاکتور جدید صادر نمایید.
در صورتی که به هر دلیلی از سفارش خود منصرف شوید و وجه فاکتور را نیز پرداخت نموده باشید در اینصورت می‌بایست ضمن تماس با انتشارات به شماره‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما نسبت به اعلام شماره کارت بانکی خود اقدام نموده و انتشارات با کسر مبلغ کارمزد بانکی عملیات کارت به کارت مبلغ را به حساب شما واریز خواهد نمود.شرايط تخفيف...

انتشارات استاديار بمنظور ترغيب و توسعه فرهنگ خريد الكترونيك، اقدام به اعطاي شرايط تخفيف خاص براي حمل و نقل كتاب‌هاي فروخته شده براي خريداران اينترنتي خود به شرح زير نموده است.
انتشارات استاديار در مناسبت‌هاي خاص اقدام به تخفيف كلي مي‌نمايد كه از طريق وب سايت اطلاع رساني مي‌گردد. براي مثال كليه خريداران اينترنتي از 3 درصد تخفيف ماليات بر ارزش افزوده برخوردار مي‌باشند.
انتشارات استاديار هر ساله به صورت محدود براي خريداران اينترنتي خود اقدام به صدور بن‌هاي تخفيف مي‌نمايد كه در بخش مشاهده ليست سفارشات قابل استفاده مي‌باشد.
انتشارات استاديار بر اساس ميزان خريد شما به صورت الكترونيكي، تخفيفاتي را به صورت عمومي اعطا مي‌نمايد. از جمله‌ي اين تخفيف‌ها، مي‌توان به تخفيف ويژه براي ارسال كتب به سراسر كشور اشاره كرد كه ميزان اين تخفيفات نيز از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد.


 
کليه محصولات فرهنگي در سايت فروشگاه با هولوگرام وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي به فروش میرسد و کليه قيمتها درج شده در سايت بروز ميباشد.


  سبد خرید

  تعداد 0 عدد
  مبلغ كل 0 ريال

      ليست سفارشم!پیگیری سفارشبا اطمینان خرید کنید!سامان پارسيان اقتصاد نوين كشاورزي ملت

پاسارگاد صادرات صنعت و معدن سينا توسعه صادرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات استادیار است. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده
در اين وب‌سايت با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد. طراحی و توسعه
  گروه فناوری اطلاعات رکورد